Hackintosh Portal

Zainstaluj macOS na komputerze PC

Oto 10 najważniejszych funkcji i innowacji, które należy podkreślić w odniesieniu do macOS Catalina. Które to dla początkującego hackintoshowca czy początkującego użytkownika systemu macOS nie wpadną od razu w oko.

1 - iPad jako bezprzewodowy wyświetlacz zewnętrzny przez „Sidecar”

Jedną z na...

Czytaj dalej...

Poza standardowym tekstem, informującym, że aktualizacja poprawia stabilność, niezawodność i bezpieczeństwo komputera Mac, warto wspomnieć o kilku zmianach, jakie pojawiły się w aktualizacji 10.15.5, inaczej nikt ich nie zauważy 😀:

Zarządzanie stanem baterii

  • Zarządzanie stanem baterii, aby zma...

Czytaj dalej...

Po tradycyjnie krótkim okresie zamkniętych testów, nowa wersja macOS - Catalina jest już dostępna. Jak zwykle, apple pragnie aby jak najwięcej osób pobrało wersję Beta i zgłosiło ewentualne błędy i niedogodności. Czy każdy może pobrać betę ? Każdy. Musicie tylko udostępnić Apple trochę swojej prywat...

Czytaj dalej...

Dużo nowości na tegorocznym WWDC :) O ile najnowszy iPad OS nas średnio interesuje to swieża odsłona macOS o nazwie kodowej Catalina i najnowszy Mac Pro już zdecydowanie bardziej. Co aktualnie wiemy o tych dwóch nowych produktach ? Informacje dopiero co spływają ale..

Największą zmianą jest chyba...

Czytaj dalej...