Przez długi czas nie było to jasne, ale teraz jest już oficjalnie: Apple organizuje 15 września 2020 r. tak zwany Special Event - transmisja na żywo odbędzie się z Apple Park w Cupertino i rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Jeśli chcesz obejrzeć co nowego ma Apple do zaoferowania jeszcze w 2020 r., to powinieneś zanotować sobie w kalendarzu nadchodzący wtorek godzinę 19:00. Ale co tak naprawdę Apple pokaże na prezentacji zaplanowanej na dwie godziny? Nowy iPhone 12 powinien zostać wydany dopiero w październiku, a krążą już liczne plotki o podobnym wydarzeniu w przyszłym miesiącu. W tym poście dowiesz się, czego może dotyczyć wydarzenie Apple wrzesień 2020.

Wydarzenie Apple 15 września: fokus na Apple Watch 6?

Motto „Apple Special Event” w przyszłym tygodniu to „Time Flies” no tak, „czas leci, latka lecą, a… 😀“. Może to być subtelna wskazówka, że to wydarzenie koncentrować się będzie przede wszystkim wokół nowego Apple Watch. Według doniesień poufnych, cztery modele iPhone'a 12 będą gotowe dopiero nieco później, prawdopodobnie w październiku. Jest więc możliwe, że we wtorek w ogóle nie odegrają żadnej roli, lub zostaną wspomniane tylko przelotnie. Zamiast tego drugi nacisk obok Apple Watch może być skierowany na nowe modele iPadów. Uważa się za mało prawdopodobne , aby nowy MacBook z Apple Silicon został zaprezentowany.

Kiedy iPhone 12 trafi do sprzedaży?

iPhone 12, a także modele Max, Pro i Pro Max najprawdopodobniej trafią na rynek dopiero w październiku 2020 roku. Przyczyną tego jest pandemia koronawirusa i wynikające z niej opóźnienia w łańcuchu dostaw i produkcji. Pewne jest, że nowy smartfon Apple ukaże się w 2020 roku. Dajmy się więc zaskoczyć. Więcej informacji oraz transmisję wydarzenia rozpoczynającą się we wtorek 15 września o godzinie 19:00 można znaleźć tutaj:

Tutaj kliknij by oglądać!

AUTOR @A.M. NOGLIK • Alpha01/ 11-09-2020