Instalacja Big Sur - Potrzebna pomoc

Poradniki, instrukcje i dyskusja na temat instalacji macOS 11 Big Sur na komputerze PC.
Daniel
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2023, 10:20

Instalacja Big Sur - Potrzebna pomoc

Post autor: Daniel »

Witam, mam problem z uruchomieniem instalatora. Pojawia się komunikat o treści: "Generation from SMC report as 2" i nie wiem co dalej robić.

Korzystam z Olarila Big Sur 11.7.9 oraz gotowca OpenCore dla architektury SkyLake.

Specyfikacja komputera:
Lenovo b71-80
i3-6100u
Intel HD520
8GB Ram DDR3
Wi-Fi: Intel AC 3165
Dźwięk: Conexant CX20751/2

Z tego co wyczytałem, taka konfiguracja jest w pełni kompatybilna z MacOS, więc teoretycznie powinno działać. Prosiłbym bym o jakąś radę, bo męczę się już z tym kilka ładnych godzin.

Mój Config.Plist:


Obrazek
Awatar użytkownika
Alpha01
Hardcore Hackintosher
Posty: 3654
Rejestracja: 21 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Silesia Superior

Re: Instalacja Big Sur - Potrzebna pomoc

Post autor: Alpha01 »

Cześć, my na tym forum nie korygujemy błędów wynikających z użycia gotowców z innych stron hackintoshowych, a szczególnie takich jak Olarila, która nastawiona jest na zarobkowanie.
W tym przypadku nie potrzebna jest prawdopodobnie ta SSDT-OLARILA.aml, w której diabli wiedzą co zostało zmienione, analizowałeś to?
Gigabyte Z390 M Gaming, Core i7- 9700K, PowerColor RX 5700 Red Dragon, 16GB Crucial Ballistix Sport 3000MHz
Bootloader OC
Daniel
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2023, 10:20

Re: Instalacja Big Sur - Potrzebna pomoc

Post autor: Daniel »

Chyba pobiorę czysty instalator z AppStore. Usunąłem wszystkie SSDT Oralila, jednak pojawia się teraz problem z ACPI.

edit: Poradziłem sobie, instalacja ruszyła. Ciekawe czy będzie działać akceleracja grafiki, dźwięk oraz sieć Wi-Fi. Coś czuję że będzie mnie czekać długa zabawa.
ODPOWIEDZ